Bunları Düşünmeyin !

BUNLARI DÜŞÜNEYİN!

Benim Çocuğum Yapmaz!


Değerli velimiz, hiç bir spor dalına başlamadan, O spor dalının yapılıp yapılamayacağı belli değildir. Zaten bizim amacımız herkesi iyi bir Taekwondo' cu yapmak değil, önemli olan çocuğunuzun, egzersiz ve spor yaparak, disiplin ve takım ruhunu kazanmasını sağlamaktır.Saatlerim Uymuyor!


Spor salonumuzda her gün değişik saatlerde spor yapma imkanı bulabilirsiniz. İstediğiniz takdirde size uygun bir saat bulunabilecektir.Dersleri Bozulur!


Bir hafta 168 saattir, 1689 saatin yalnızca 4 saatini spora ayıtmakla bir öğrencinin derslerinin bozulması mümkün değil. Kaldıki bizim için öncelikli hedef onun okuldaki başarısıdır. Eğitimin ne kadar önemli olduğunu onlara örnekleriyle anlatıyoruz. Fakat çocuğuna spor imkanı sağlamayan aile büyüklerinin genel mazeretlerini yada inanarak söylediklerinin, çocuğunun spor yapmaya yada egzersiz yapmaya başladığında ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız. Yaşı Çok Küçük, Büyüyünce Başlatacağım!


Dünyada gelişen teknoloji ve yapılan araştırmalara göre, başlama yaşı 2,5-3 yaşa kadar düşmüş hatta bağzı gelişmiş ülkelerde "anne karnında" egzersiz yapılmaktadır. Ülkemizde son yıllarda bunun farkına varılmış ve çeşitli araştırmalar ve çalışmalara başlanmıştır. Çocuklarda fiziksel, ruhsal, mantık, zeka ve yetenek duyusunun geliştirilmesi 0 ila 6 yaş arasındadır. 


Okul Bitince Başlatacağım!Okulla birlikte çocuğunuzun spor yapması, öğrenimini kesinlikle etkilemeyecek, derslerinde başarılı okul arkadaşları içierisinde ayrıcalıklı birey olmasını sağlayacaktır. En önemlisi de çocuğunuzun üzerine yüklediğimiz sporcu misyonu onun her zaman ve her ortamda örnek davranmasına sebep olacaktır. Değerli veli; Çocuğunuzun boş zamanlarını, fiziksel egzersizlerle değerlendirmesinin, çocuğunuzun sosyal hayatı bakımıdan vaktini daha etkili ve doğru kullanması sizin için de önemlidir. Boş vaktini bilgisayar başında ya da sokakta tanımadığınız gençlerle geçirmesi sizin ve en önemlisi çocuğunuz için risk oluşturmaktadır.


Bir Ara Başlatacağım!


Siz beklerken zaman beklemiyor ve geçiyor. Biz farkına varmadan çocuğunuz koca adam  olmuş oluyor. Fakat siz hala düşünüyorsunuz.. Böylelikle gözünüzün önünde bir şampiyon daha dğmadan yok oluyor. Siz mazeretlerinizle kalırken çocuğunuz büyüyor, farklı ortamlarda, farklı arkadaşlara sahip olup, kötü alışkanlıklar kazanabilir ve o zaman iş işten geçmiş olur. 


Gelin zamanınızı hep birlikte değerlendirelim! 

Çocuğunuzun;

  • Başarılı ve profesyonel bir sporcu olmasını..
  • Disiplinli ve kararlı olmasını..
  • Takım ve yardımlaşma duygusunu..
  • Kendini ezdirmeyip savunmayı bilmesini..
  • Spotmen bir fiziğe sahip olmasınıı..
  • Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu olmasını..
  • Derslerinde başarılı olmasını..
  • Sporcu ahlakına sahip olmasını..
  • Çocuğunuzun farklı özelliklerini keşfetmesini..
  • Ve çocuğunuzla gurur duymak istemez misiniz?

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder