Seyrantepe spor klübü ve bünyesinde bulundurduğu seyrantepe fitness center, 4.Levent Seyrantepe' de metroya 200 m uzaklıkta yaklaşık 20 yıldan beri Fitness, Plates, Aerobik, Zumba, Kardio Fitness, Kişiye özel vücut analizi, Sauna, Taekwondo, Karate, Kick-Box, Halk Oyunları ve çocuklar için Mini Club branşlarını içerisinde barındıran geçmişinden günümüze tüm üyelerine en yüksek standartlarda hizmet vermeyi kendisine hedef koymuş bir spor ve sağlıklı yaşam merkezidir.

Tesisimize girişinizden itibaren size rehberlik edecek salonun kullanımı hakkında sizi bilgilendirecek tüm çalışmalarınızı takip edecek branşında uzman poersonellerimiz eşliğinde kolay bir şekilde kulübümüze adapte olacaksınız.

Alanında uzman eğitmenlerimiz, bütün üyelerimizin kendilerine özel istekleri ve ayırabilecekleri zamanı göz önünde bulundurarak, çok detaylı çalışmalardan daha çabuk ve etkili egzersizlere kadar her kişiye yada guruba antreman programları uygulamaktadır.

Türkiyede sağlıklı yaşam hizmetinde; 

Kendimizi insan yaşamının, tüm evreleri için çocuk - genç - yaşlı, bay - bayan demeden fiziksel aktivitenin önemi hakkında bilinç oluşturmakta sorumlu hissediyoruz.

Fiziksel aktiviteye alışık değilsiniz! Zamanınız yok! Sonuç göremiyorsunuz! Sabırsızsınız! Egzersiz yapmayı sevmiyorsunuz! KEndinizi zorlamak, efor sarfetmenin çok zor olduğunu düşünüyorsunuz! 

Haklısınız!!

Bunların hepsi doğru.. Sizlerin motivasyonunuzu bulup, sürdürmenize yardımcı olmak kişisel hedeflerinizi nasıl koyup, nasıl ulaşabileceğiniz hakkında sizi bilgilendirmek ve fiziksel aktiviteden nasıl keyif alacağınızı göstermek ve size yardımcı olmak için buradayız!

Ve sonra farkı anlayacaksınız..

Daha iyi bir görünüm, formda bir vücut, daha fazla güç ve enerji, strese karşı dayanıklılık ve daha iyi bir ruh hali ve disipline sahip olacak ve en önemlisi bu hissi seveceksiniz!

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder